wibo-forever-better-skin

Forever Better Skin od Wibo – makijaż dla każdego typu cery

Produkty do makijażu coraz częściej posiadają także właściwości pielęgnacyjne, które nie obciążają nadmiernie skóry, ale dbają o jej dobrą kondycję na co dzień. Oprócz funkcji krycia wyprysków lub przebarwień mają również działanie nawilżające i odżywcze. Właśnie tym wyróżnia się podkład oraz korektor do twarzy Forever Better Skin Wibo. Jakie jeszcze zalety posiada ta seria do make-upu?

Długotrwały podkład do twarzy Wibo Forever Better Skin, czyli dobre krycie i mat bez zarzutu

Podkłady Forever Better Skin łączą w sobie najważniejsze cechy, które powinny posiadać dobrej jakości produkty do makijażu. Kryją niedoskonałości i wyrównują koloryt cery, nadal pozostawiając na skórze efekt naturalności. Produkty te nie zawierają oleju w składzie, dzięki czemu można za ich pomocą uzyskać satynowy mat, który dodaje cerze zdrowego wyglądu. O nawilżenie i miękkość skóry dbają wyciągi z mango, ananasa i kiwi. Dodatkowo, o trwałości podkładu Forever Better Skin świadczy to, że makijaż nie wymaga poprawek w ciągu dnia – nawet podczas upału lub innych niesprzyjających warunków pogodowych. Z kolei sześć odcieni do wyboru pozwala dobrać ten najbardziej zbliżony do naturalnego koloru cery – niweluje to efekt sztuczności.

Także korektory, czyli seria, która nadaje się na co dzień oraz na specjalne okazje

Uzupełnieniem makijażu kryjącego jest korektor, który wzmacnia efekt maskowania niedoskonałości – zwłaszcza w trudno dostępnych i problematycznych miejscach twarzy. Nakładanie korektora Forever Better Skin od Wibo po uprzednim użyciu podkładu z tej serii przydaje się szczególnie na specjalne okazje, kiedy to chce się osiągnąć efekt nieskazitelnej skóry oraz cieszyć się takim wyglądem przez cały wieczór. Płynna formuła korektora pozwala w łatwy sposób nałożyć produkt na twarz i dostosować poziom krycia do preferencji. Kosmetyk przeznaczony jest dla wszystkich typów cery. Warto podkreślić, że korektor dobrze radzi sobie z wyglądem zmęczonej cery – szczególnie z cieniami i przebarwieniami wokół oczu.