Sztanga w uchu, dlaczego warto się na nią zdecydować?

Sztanga w uchu to częsty wybór obecnie, bo możemy liczyć na całkowitą odmianę wyglądu ucha, a także bardzo niecodzienny i oryginalny jego wygląd. Musimy jednak mieć na uwadze, że będzie tak wyłącznie wtedy, kiedy dobrze dobierzemy kolczyk i zostanie on prawidłowo przekłuty, co zagwarantuje nam wyłącznie profesjonalny gabinet. 

Kolczyk sztanga, jaki wybrać na początek? 

Sztanga kolczyk, który sprawdzi nam się zdecydowanie najlepiej to ten wykonany ze stali chirurgicznej. Mamy do wyboru także modele ze złota i srebra, jednak bardzo wiele osób ma na nie alergie, które nasilają się szczególnie wtedy, kiedy rana po przekłuciu jest dosyć świeża. W tym przypadku stal chirurgiczna sprawdzi nam się zdecydowanie lepiej i możemy także liczyć na to, że te wykonane ze stali chirurgicznej będą zdecydowanie mniej nas kosztować. 

Kolczyki sztangi, gdzie je kupować? 

Kiedy przekłuwamy ucho w profesjonalnym gabinecie, to zazwyczaj tam możemy kupować kolczyk, który zostanie dobrze do nas dobrany. Jeśli jednak chcemy kupić sztangę na własną rękę to możemy zdecydować się na zakup stacjonarny, lub kupić ją przez internet. To właśnie w sieci możemy znaleźć nie tylko duży wybór, ale także przede wszystkim mamy możliwość zakupu sztangi w niższej cenie, np. tutaj: https://crazyneedles.pl/kategoria/sztanga.

Musimy jednak zwrócić uwagę na to, czy źródło zakupu jest pewne i otrzymujemy produkt z takiego materiału, jaki jest opisany. Jest to szczególnie ważne, kiedy decydujemy się zakupiony kolczyk założyć wtedy kiedy rana jest świeża. Niewłaściwie dobrana biżuteria bowiem, może niestety opóźnić czas gojenia rany, o czym warto pamiętać.