Piercing twarzy – na jakie kolczyki najlepiej się zdecydować?

Wyrazić siebie można między innymi poprzez wygląd. W tym celu ludzie decydują się na modyfikowanie swojego ciała, na przykład dzięki piercingowi. Kolczyki umieszcza się zwykle na twarzy, gdyż jest to zdecydowanie najbardziej widoczne miejsce. Na co należy zwrócić szczególną uwagę, gdy zapada decyzja o sprawieniu sobie takiego dodatku?

Odpowiednie miejsce

Przeważnie kolczyki umieszcza się w:

  • nosie,
  • ustach,
  • języku,
  • wargach,
  • łukach brwiowych.

Obecnie dostępne są rozmaite modele oraz wielkości tego typu ozdób. Jedną z najpopularniejszych jest oczywiście kolczyk do nosa kółko. Taki dodatek często widuje się w miejscach publicznych. Prezentuje się bowiem niezwykle efektownie i przyciąga do siebie uwagę. Każdy, kto chciałby zapoznać się z wyborem takich kolczyków, powinien odwiedzić ten adres url: https://crazyneedles.pl/kategoria/kolka-podkowy.

Idealny model

Dużym zainteresowaniem cieszą się zarówno małe kolczyki, jak i te większe. Zależy to głównie od tego, jaki posiada się styl oraz czy ciężkie ozdoby są dobrze tolerowane przez skórę. Przeważnie kupuje się produkty wykonane ze stali chirurgicznej, aczkolwiek warto zdecydować się na tytan, bo daje on gwarancję, że nie doświadczy się przykrych skutków alergii. Część osób woli poszukać dodatków ze złota lub srebra, jakie są powszechnie dostępne. Niektóre modele zdobi się cyrkoniami lub nadaje im przyciągające do siebie uwagę kolory. Sprawia to, że praktycznie każdy znajdzie taki kolczyk, z którego będzie zadowolony.