piękne męskie włosy

Puder do włosów z keratyną a ich piękny i zdrowy wygląd

Dziś w drogeriach można spotkać wiele innowacyjnych oraz w pełni skutecznych kosmetyków. Pośród wielu z nich można wymienić puder do włosów. Jaki wybrać, aby włosy prezentowały się wyjątkowo oraz miały dużą objętość?

Czym charakteryzuje się puder do włosów?

Kosmetyk ten jest dostępny zazwyczaj w postaci proszku. Jego popularność wzrasta z roku na rok. I nic w tym dziwnego, gdyż jest on bardzo skuteczny. Zwiększa on objętość włosów oraz znacznie skraca czas stylizacji.

Ten drogocenny proszek sprawdza się przede wszystkim u osób posiadających cienkie oraz rzadkie włosy. Niemniej potrafi on także odpowiednio unieść kosmyki grubsze i cięższe. Jest on także zalecany dla osób posiadających włosy kręcone, trudne do ujarzmienia.

Puder to kosmetyk bardzo łatwy w aplikacji. A jeśli nie zostanie nałożony w zbyt dużej ilości, to wówczas jest on niewidoczny po nałożeniu na włosy, niezależnie od ich koloru.

Jak wybrać idealny proszek do stylizacji włosów?

Dziś na rynku kosmetycznym można spotkać mnóstwo rodzajów pudrów do włosów. Niektóre z nich mają formę podobną do zasypki dla dzieci i są umieszczane w niewielkich, poręcznych pojemniczkach, w których znajduje się kilkoma otworów. Po przechyleniu opakowania można dozować na włosy odpowiednią ilość preparatu.

W niektórych sklepach dostępne są także aplikatory w sprayu, które można w bardzo prosty oraz szybki sposób rozpylać na włosach.

Każdy dobrej jakości puder powinien mieć ultra-drobną konsystencję oraz być pozbawiony wszelkich grudek. Wysokiej jakości preparaty nie obciążają zbytnio włosów oraz nie niszczą ich, nawet podczas częstego stosowania.

Sprawdzone pudry z dodatkiem keratyny

Wiele dostępnych w sklepach proszków do stylizacji włosów posiada w swym składzie naturalną keratynę, która idealnie sprawdza się w przypadku posiadania cienkich i niezbyt gęstych włosów.

Keratyna to składnik pożądany w wielu kosmetykach do włosów. Nadaje ona naturalnie wyglądającą objętość. Składa się z takiego samego białka, z którego zbudowane są włosy. Dzięki temu, bardzo harmonijnie z nimi współgra, odżywia je ,wzmacnia oraz zapewnia im stuprocentowe bezpieczeństwo. Każdy puder z dodatkiem keratyny nie powoduje podrażnień wrażliwej skóry głowy oraz nie niszczy włosów. Więcej dowiesz się ze strony trena.pl/180-pudry-do-wlosow