lait-crème concentré od Emrbyolisse

Krem Embryolisse – zastosowania

Najpopularniejszym produktem francuskiej marki Embryolisse jest krem Lait-Creme Concentre. Charakterystyczna, aluminiowa tubka znajduje się w kosmetyczkach wielu kobiet na całym świecie. Produkt charakteryzuje się tym, że świetnie nawilża i można używać go na wiele sposobów. Krem Embryolisse może mieć różne zastosowania. Jak używać najpopularniejszego kremu francuskiej marki?

Kremy Embryolisse – na dzień

Kremu Embryolisse Lait-Crème Concentré można używać na dzień. Pierwszym jego zastosowaniem jest nakładanie go pod makijaż, jako nawilżająca baza. Nie będzie się rolować i przedłuży trwałość podkładu. Innym zastosowaniem kremu jest zmieszanie go z naszym fluidem i stworzenie lekkiego kremu koloryzującego. To dobra opcja, kiedy chcemy mieć danego dnia lżejszy makijaż – kropla podkładu da kolor, a krem da nawilżenie. Kiedy nie planujemy malować się danego dnia, krem Embryolisse posłużyć może też jako klasyczny krem nawilżający, nałożony po serum i przed kremem z filtrem SPF.

Krem Embryolisse – na noc

Krem Embryolisse sprawdzi się również jako krem na noc. Posmarować możemy nim również szyję i dekolt, by odżywić również te partie. Lait-Creme Concentre to produkt, którego można nałożyć nieco mniej (na dzień, pod podkład) bądź grubą warstwę, kiedy będzie mieć więcej czasu na wchłonięcie się i zadziałanie (na noc).

Krem Embryolisse – maska na twarz

Kosmetyki Embryolisse charakteryzują się świetnym składem. Krem Lait-Creme Concentre ma w składzie składniki pochodzenia naturalnego – masło Shea, aloes, wosk pszczeli, sojowe proteiny. Nie zawiera natomiast parabenów. Taki skład to doskonałe nawilżenie i odżywienie dla skóry twarzy. Gruba warstwa kremu może być też maską na twarz. Możemy dodać do niej kroplę olejku, który mamy pod ręką – będzie jeszcze bardziej odżywcza i relaksująca. Poza tym, sprawimy, że maska będzie się trochę różnić od naszego kremu na dzień czy na noc. Maskę możemy zostawić na buzi do wchłonięcia. Zajmie to nawet do kilku godzin, ale doskonale odżywi cerę. Maskę powinno się wykonywać 2 razy w tygodniu.