Raj dla stóp i dłoni

Czasami skóra na dłoniach i stopach jest bardzo spękana i wysuszona. Szukając odpowiedniego preparatu, prędzej czy później trafi się na produkty oferowane przez firmę Bielenda. Jest to wybitnie polska marka, która produkuje kosmetyki do włosów, różnych partii ciała, do twarzy i właśnie do stóp i rąk. Krem do rąk Bielenda krem do stóp, w bardzo szybkim czasie sprawia, że posmarowane stopy i dłonie czują się tak jak by trafiły wprost do raju.

Co jest dobre na spękaną skórę dłoni i stóp?

Specjalne składniki naturalne doskonale przyczyniają się do poprawy skóry na stopach i na dłoniach. Większość z nich zmiękcza i regeneruje, ale musi także doskonale się wchłaniać w skórę.
Dlatego Bielenda professional krem do rąk ma w swoim składzie:

  • witaminy,
  • jedwabne proteiny,
  • D-panthenol,
  • wapno a bielenda krem do stóp posiada w swoim składzie dodatkowo zmiękczający skórę mocznik. Obok niego zawiera też ekstrakt z limonki, alantoinę i argininę.
    Przez to kremy są idealnym lekarstwem na sucha skórę dłoni i stóp.
    Dlatego cierpiąc na tego typu schorzenia dobrze jest zwrócić się w stronę kremów, wyprodukowanych przez polska markę Bielenda.

Dlaczego potrzebne są kremy do rąk i do stóp?

Skóra na dłoniach i stopach jest bardzo delikatna i wrażliwa, w miarę wykonywania ciągłych prac, chodzenia, warunków atmosferycznych, skóra w tych miejscach wysusza się, bardzo często pęka i staje się chropowata. Stosując kremy, w których składzie są specjalne składniki, można przyczynić się znacznie do poprawy stanu naskórka na dłoniach i stopach.
Gdy skóra jest ujędrniona, gładka i zregenerowana stan jej nie tylko nie jest już chorobowy, ale także wygląd jej jest bardzo estetyczny. Innowacyjny bielenda professional krem do rąk i krem do stóp sprawiają, że w jednej chwili, po kilku aplikacjach stopy i dłonie czują się tak, jak by powróciły z raju.

Więcej: https://darmarsklep.pl/dlonie-i-stopy/0,bielenda-professional