Błyszczyk Eveline – naturalny makijaż ust

Aby usta wyglądały na pełniejsze, bardziej wydatne i zmysłowe, nie wystarczy obrysować ich konturówką. Okazuje się jednak, że wcale nie trzeba również używać w tym celu szminki! Do osiągnięcia zamierzonego efektu wystarczy błyszczyk – preparat podobny do szminki, dający ustom piękny połysk, wprowadzony przez Max Factor w latach 30. Dzisiaj inni producenci kolorowych kosmetyków mogą pochwalić się linią błyszczyków. Takim przykładem jest Eveline. Błyszczyki tej marki zapewniają naturalny makijaż ust i nadają się na każdą okazję.

Błyszczyki transparentne

Przezroczysty błyszczyk Eveline to znakomity sposób na szybkie poprawienie makijażu lub przygotowanie go w kilka minut. Spiesząc się rano do pracy, czy kilka minut przed ważnym spotkaniem transparentną maź nanosi się na usta i… gotowe! Szybko osiągnięty połysk na ustach nadaje im świeżego i zdrowego wyglądu. Nie ma nic bardziej naturalnego niż odrobina maskary na rzęsach i przezroczysty Eveline błyszczyk.

Błyszczyki do ust w kolorach różu

Makijaż nadal będzie naturalny, gdy użyje się do niego błyszczyka Eveline w odcieniu zgaszonego różu, beżu lub jasnej czerwieni. Taka płynna pomadka świetnie sprawdza się podczas biznesowych spotkań, rodzinnych kolacji, wieczorowych wyjść. Niektóre panie nie lubią mocnej szminki na ustach. Błyszczyki Eveline w przygaszonych stonowanych kolorach to dla nich świetna alternatywa.

Eveline błyszczyk chili

Marząc o pełnych, dużych ustach, nie trzeba kłaść się na stole operacyjnym. Na ratunek pospieszy Eveline błyszczyk chili, który dzięki zawartości kwasu hialurunowego nieco powiększy usta. Po nałożeniu błyszczyka na wargi, już po 5 minutach stają się one pełniejsze. Jak się to dzieje? Sieć naczyń krwionośnych ulega rozszerzeniu, a krew zaczyna szybciej krążyć. Naturalny efekt pełnych ust jest zatem możliwy w kilka minut!