bourjois-123-perfect-podklad-do-twarzy

Co zrobić, aby podkład idealnie trzymał się na cerze

Aby podkład idealnie leżał na cerze musi zostać odpowiednio nałożony. W tym artykule omówię co zrobić, aby fluid idealnie się trzymał na cerze.

Najważniejsza pielęgnacja

Aby makijaż wyglądał świeżo i pięknie potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Prawidłowo wypielęgnowana twarz to klucz do świetnego makijażu. Dlatego warto przed przystąpieniem do make-up warto oczyścić twarz żelem i przemyć ją tonikiem.

Baza pod makijaż to klucz

bourjois-123-perfect-podklad-do-twarzy

By podkład dłużej i lepiej się trzymał warto nałożyć bazę pod makijaż. Warto wybrać odpowiednią bazę do swojej cery. Przy tłustej skórze najlepiej skorzystać z produktu, który zwęzi pory oraz zredukuje produkcję sebum. Skóra sucha potrzebuje bazy nawilżającej. Najlepiej jest, żeby bazę nałożyć w niewielkich ilościach, po to, by podkład się potem nie zważył.

Dobrze wybrany podkład to jest strzał w 10

Żeby makijaż nie odcinał się od naszej naturalnej skóry powinno się wybrać podkład w odpowiednim kolorze oraz przeznaczony do rodzaju naszej cery, np. podkład Bourjois świetnie sprawdzi się do wszystkich typów cery. Posiada SPF 20 oraz witaminę E. Dodatkowo Bourjois podkład jest wyposażony w technologię Stay-In-Place, która sprawia, że pigment utrzymuje się w miejscu aplikacji. To dlatego Bourjois nowy podklad jest chętnie wybierany przez wiele kobiet.

Idealna aplikacja podkładu jest najważniejsza

Prawidłowa aplikacja podkładu pozwoli, by trzymał się on w nienaruszonym stanie. Warto podkład nakładać zwilżona gąbeczką, jest to łatwa i przyjemna aplikacja. Taki gadżet sprawia, że fluid wygląda naturalniej na cerze. Technika nakładania podkładu poprzez użycie gąbki to tak zwana „wklepanka”, czyli wklepywanie powoli podkładu w skórę twarzy. Można również fluidy nakładać pędzlem, wtedy warto robić to powoli by nie rozetrzeć podkładu z twarzy i nie zrobić sobie tak zwanego „ciasta” na buzi.