Bourjois puder brązujący – gdzie go aplikować?

Puder brązujący może całkowicie zmienić wygląd naszej buzi. Zaaplikowany w odpowiednie miejsca wyszczupli ją. Kosmetyk ten może też sprawić, że będziemy wyglądać, jakbyśmy właśnie wrócili z wakacji, a słońce opaliło naszą buzię. Puder brązujący Bourjois to kultowy kosmetyk, mający wiele fanek – zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Gdzie go aplikować, by wyglądał najkorzystniej?

Gdzie zaaplikować bronzer Bourjois?

Bourjois puder brązujący zwykle aplikuje się:

  • na policzki,
  • na czole,
  • na żuchwie,
  • by wykonturować nos.

To, które miejsca wybierzemy, zależy od naszych potrzeb i pożądanego efektu. Prawie każda osoba używająca bronzera postawi na policzki, nieco mniej na żuchwę i czoło. Mało osób konturuje nos, ale to też można zrobić.

Puder brązujący Bourjois na policzkach

Policzki to najczęstsze miejsce aplikowania bronzera. Jeśli zależy nam na bardzo delikatnym, subtelnym efekcie wystarczy delikatnie dotknąć pędzlem kosmetyku i strzepać nadmiar. Nakładanie bronzera Bourjois ułatwi zrobienie tzw. dzióbka, czyli wciągnięcie policzków. Bronzer nakładamy wzdłuż powstałego zagłębienia.

Jeśli chcemy mocniejszego konturowania, musimy nałożyć więcej kosmetyku – ale nie od razu, bo zrobimy sobie plamy. Najlepiej jest budować efekt i dokładać bronzera Bourjois, jeśli chcemy więcej.

Bronzer Bourjois – czoło i żuchwa

Za wysokie czoło można wykonturować bronzerem Bourjois. Wystarczy, delikatnie, nałożyć go wzdłuż linii włosów, a następnie rozetrzeć. Trzeba jednak uważać, by kosmetyku nie było za dużo – łatwiej jest go dołożyć niż cofnąć czas!

Bourjois bronzer – nos

Można też konturować nos – jeśli uważamy, że jest on za duży. Najlepiej użyć do tego mniejszego pędzla (podobnego, jak do makijażu oczu!). Należy pociągnąć dwie linie, po bokach nosa. Pamiętajmy o tym, żeby aplikować małą ilość pudru brązującego. Potem należy bronzer Bourjois rozetrzeć, najlepiej czystym pędzelkiem – https://darmarsklep.pl/bronzery/0,bourjois.