Co to są lakiery hybrydowe?

Pięknie wyglądające dłonie to coś o co powinien dbać każdy. Nie chodzi tu wyłącznie o kobiety. Również panowie powinni dbać o to, by mieć zawsze czyste i równo przycięte paznokcie, bez odstających wokół nieestetycznych skórek. Kobiety zazwyczaj idą krok dalej i decydują się na regularne nakładanie odżywek i lakierów na swoje paznokcie. Rynek kosmetyczny pęka w szwach od produktów i nowinek kosmetycznych z zakresu dbania o dłonie. Są to przede wszystkim nowoczesne lakiery do paznokci. Około 10 lat temu rynek podbiły lakiery hybrydowe. To nowoczesna forma lakieru, będąca trwalsza niż zwykła emalia do paznokci, ale mniej uciążliwa w aplikacji niż znane wcześniej tipsy czy żele. Dzięki lakierom hybrydowym kobiety mogły zacząć cieszyć się trwałym efektem na długo.

Jakiej marki lakiery hybrydowe kupić?

Dużą przewagą lakierów hybrydowych jest to, że można je aplikować samodzielnie w domu. Wystarczy zakupić do tego stosowną lampę (UV lub LED) i rozpocząć swoją przygodę ze światem hybryd. Początkowo warto zainwestować pieniądze w znane, ale niedrogie marki – na przykład Neonail Lakiery tej marki są wyjątkowo dobrej jakości. Zostały przetestowane przez wiele profesjonalnych kosmetyczek, wiele salonów pracuje wyłącznie na produktach tych marek. Również osoby, które amatorsko zajmują się malowaniem paznokci, często stawiają na Neonail Lakiery te są trwałe i oferują bardzo szeroką paletę kolorów.

Co zawierać powinien Neonail zestaw startowy?

Aby rozpocząć przygodę z domowym malowaniem paznokci metodą hybrydową, warto zainwestować w Neonail zestaw startowy – odwiedź www Lavandin. To zazwyczaj tańsze rozwiązanie niż kupowanie niezbędnych sprzętów pojedynczo. Warto zamówić taki zestaw przez Internet. W zestawie zazwyczaj znajduje się:

  • lampa do utwardzania,
  • pilnik polerski,
  • aceton oraz celaner,
  • 3 rodzaje lakierów – baza, lakier kolorowy i top.