cienie do powiek wymagają odpowiedniej bazy

Porządna baza pod cienie – na co zwrócić uwagę?

Odpowiednio dobrana baza pod cienie jest najprostszym sposobem na utrwalenie makijażu, dlatego też nie warto sięgać po pierwsze lepsze kosmetyki. Problemem wielu kobiet jest rolowanie się cieni po powiece. Dzięki odpowiednim preparatom, można rozwiązać ten i wiele innych problemów.

Dlaczego warto postawić na sprawdzone kosmetyki?

Profesjonalna baza do cieni doskonale nawilża delikatną skórę powiek, która wymaga szczególnej opieki. Oryginalna baza pod cienie do powiek od renomowanego producenta doskonale wygładza i ułatwia równomierne nakładanie cieni, co wbrew pozorom wcale nie jest prostym zadaniem. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że baza pod cienie doskonale wzmacnia kolor cieni. Jest to doskonały wybór dla tych kobiet, które chcą mieć nasycone i wyraziste cienie, które zapewniają niepowtarzalny efekt.

Na co zwrócić uwagę?

Aby wybrać porządną bazę pod cienie w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na konsystencję. Dobra baza do cieni powinna posiadać kremową i lekką konsystencję, dzięki czemu nie będzie ryzyka obciążenia oka. Na rynku dostępne są bazy w formie płynnej, w kremie i w żelu. W ostatnim czasie dostępna jest także baza pod cienie do powiek w kompakcie. Wybór konkretnego rozwiązania w dużej mierze zależy od tego, w jaki sposób nanosi się bazę na oko. Praktycznie wszystkie bazy można rozcierać palcami. Jeżeli chodzi o bazę w kompakcie, to warto skorzystać z pomocy specjalnego aplikatora. Kobiety, które mają wrażliwą skórę powinny postawić na hypoalergiczne kosmetyki, które w swoim składzie nie posiadają gliceryny.