Śluz ślimaka i jajko – czyli naturalne składniki koreańskich kosmetyków

Sekret piękna koreańskich kobiet tkwi w codziennej pielęgnacji skóry twarzy. To wieloetapowy proces, przeprowadzany z największą starannością przy wykorzystaniu naturalnych kosmetyków. Dowiedz się, jakie składniki stosowane są do produkcji najlepszych kosmetyków dla kobiet.

Kurze jajko

Do niedawna nieznane kosmetyki koreański podbijają obecnie europejski rynek kosmetyczny. Ich fenomen tkwi w dużej skuteczności oraz naturalnym składzie, który wykorzystuje zarówno proste, jak i luksusowe składniki. Jednym z podstawowych składników, wykorzystywanych do produkcji koreańskich kosmetyków, jest kurze jajo. Koreańska pielęgnacja opiera się na głębokim oczyszczeniu skóry twarzy, a ekstrakty z białka kurzego posiadają doskonałe właściwości oczyszczające. Kosmetyki bazujące na białku jaja kurzego doskonale zwężają rozszerzone pory, a te z dodatkiem żółtka przywracają jędrność przesuszonej skórze.

Śluz ślimaka

Pielęgnacja koreańska to przede wszystkim kosmetyki wykorzystujące dobroczynne działanie śluzu ślimaka. Jego wykorzystanie pozwala na uzyskanie nawilżonej i jędrnej skóry, śluz wpływa także na szybszą regenerację oraz odbudowę skóry. Zalety kosmetyków ze śluzem ślimaka to przede wszystkim:

  • nawilżona i jędrna skóra,
  • regeneracja i odbudowa skóry,
  • spłycenie blizn oraz walka z trądzikiem.

Kosmetyki koreańskie opinie

Wśród licznych opinii kobiet, które skorzystały z kosmetyków koreańskich, najwięcej znaleźć można przychylnych komentarzy, potwierdzających ich skuteczne działanie. Najczęściej wspominano o działaniu mocno nawilżającym, wygładzającym oraz odżywiającym. Koreańska pielęgnacja zyskuje coraz większe grono zadowolonych klientek – link, które chętnie korzystają z nowych produktów, co potwierdza ta opinia:

„Jestem bardzo zadowolona z koreańskiego kremu nawilżającego, z pewnością skorzystam z innych produktów” – Ewa.