Prenatal Duo – suplement dla kobiet w ciąży

Prenatal Duo został specjalnie opracowany z myślą o kobietach w ciąży i karmiących piersią. Dzięki wyselekcjonowanemu składowi zapewnia im dostarczenie niezbędnych minerałów, których nie dostarczą codzienne posiłki.

Prenatal Duo – wskazania

 

Suplement Prenatal Duo dedykowany jest kobietom od 13 tygodnia ciąży i kobietom karmiącym. Szczególnie powinny stosować go kobiety z problemami niedokrwiennymi, niedoborem witamin i mikroelementów, z alergią, zagrożone przedwczesnym porodem.

 

Prenatal Duo – właściwości

 

Prenatal Duo to właściwie zestaw składający się z Prenatal Classic (30 tabletek) oraz Prenatal DHA (60 kapsułek). Każdy z nich ma inny skład i działanie, ale przyjmowane razem doskonale się uzupełniają dostarczając organizmowi wszystkich niezbędnych substancji. Cholina będąca składnikiem Prenatal Classic ułatwia przenikanie przez łożysko DHA, który jest z kolei składnikiem Prenatal DHA, odpowiada także za łatwiejsze przyswajanie innych cennych substancji.

Prenatal Duo wpływa na rozwój mózgu i układu nerwowego dziecka (zmniejsza ryzyko chorób wrodzonych), zapewnia prawidłowy rozwój siatkówki, zwiększa odporność, zmniejsza ryzyko alergii (białko jaja kurzego, egzemy). Pozytywnie wpływa na rozwój okładu kostnego i zębów.

 

O zaletach Prenatal Duo może świadczyć fakt, że jest rekomendowany przez PTG, jest suplementem całkowicie naturalnym skomponowanym z substancji spożywczych, nie powoduje żadnych działań ubocznych.