laserowa depilacja bikini

Zalety i wady depilacji laserowej

Depilacja okolic bikini może przysporzyć każdej kobiecie wiele problemów. Nieestetyczne czerwone kropki i podrażnienia po standardowym goleniu maszynką nie zachęcają do tej metody. Dodatkowo szybki czas odrostu włosków także nie jest przekonujący. Jedną z najtrwalszych metod jest laserowa depilacja bikini. Zapewnia gładkie ciało nawet przez wiele lat i oszczędza nieprzyjemności związanych z codziennym goleniem.

Jakie są zalety?

Podstawową zaletą laserowej depilacji okolic bikini jest uniknięcie nieestetycznych podrażnień po goleniu. Skóra w tym miejscu jest bardzo delikatna i wymaga należytej troski. Nie zawsze balsamy wystarczą do zniwelowania nieprzyjemnych skutków. Drugi ważny plus to trwałość. Depilacja laserowa zapewnia efekty nawet na całe życie. O ile nie nastąpią problemy hormonalne w przyszłości, będzie można się cieszyć gładką skórą przez wiele lat.

A co z wadami?

Niewątpliwym minusem jest cena. Depilacja bikini laserowa to zabieg bardzo kosztowny. Wymaga kilku powtórzeń, aby efekty były trwałe. Nie każdy może sobie pozwolić na wydatek rzędu kilkuset złotych. Dodatkowo ten rodzaj depilacji jest skuteczny przede wszystkim na ciemnych włoskach zawierających dużo barwnika melaniny, na który działa laser. Efekty u blondynek mogą nie być zadowalające.

Warto rozważyć depilację laserową okolic bikini jako skuteczną metodę usuwania zbędnego owłosienia. Duża ilość zadowolonych klientek jest najlepszym potwierdzeniem skuteczności!