brzuch ciało

Laserowe usuwanie rozstępów – dlaczego warto?

Laserowe usuwanie rozstępów w ostatnich czasach stało się niezwykle popularne. Jest to związane z faktem, że rozwiązanie to posiada wiele istotnych zalet.

Skuteczność

Najważniejszą zaletą, jaką posiada zabieg laserowy, jest skuteczność. Jest to metoda, która potrafi usunąć do 100% rozstępów i radzi sobie również ze starszymi, przy których preparaty kosmetyczne nie są już w stanie pomóc. Nie ma aktualnie na rynku metody, która wykazywałaby się wyższą skutecznością, niż usuwanie rozstępów Białystok za pomocą specjalnego lasera.

Bezbolesność

Bardzo ważną zaletą takiego zabiegu jest również to, że jest on niemalże bezbolesny. Ból odczuwany w jego trakcie jest uzależniony od podatności organizmu na ból, a także wieku rozstępów. Jest on jednak często porównywalny z ugryzieniem komara. Większość osób jest więc w stanie wytrzymać.

Brak skutków ubocznych

Bardzo ważne jest również to, że po przeprowadzonym zabiegu nie występują żadne skutki uboczne, o ile pacjent stosuje się do zaleceń lekarza. Z racji tego, że skóra po zabiegu będzie podrażniona i zaczerwieniona, to nie można jej wystawiać na działanie promieniowania słonecznego, należy unikać takich miejsc, jak baseny, a także stosować jedynie delikatne kosmetyki do jej pielęgnacji. Bardzo ważne jest to, aby nie zawierały one żadnych ilości alkoholu.